OFERTA PRACY DLA HYDRAULIKA - KONSERWATORA INSTALACJI SANITARNYCH

Hydraulik - Konserwator Instalacji Sanitarnych

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz kanalizacyjnych.
  • Dokonywanie okresowych przeglądów sieci instalacji.
  • Wykonywanie napraw planowanych i modernizacji sieci instalacji i urządzeń.
  • Wykonywanie konserwacji, napraw urządzeń sanitarnych, wymiany armatury, naprawy urządzeń sanitarnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata.
  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe.
  • Odpowiedzialność, uczciwość i rzetelność w działaniu.
  • Poszukujemy osoby potrafiącej samodzielnie rozwiązywać problemy.
  • Dyspozycyjność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętności techniczne i remontowo-budowlane, oraz w zakresie prac sanitarno- hydraulicznych, umiejętności związane z obsługą elektronarzędzi.
  • Sumienność, uczciwość, punktualność, komunikatywność, rzetelność, dbałość o jakość wykonywanej pracy, dyspozycyjność.
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w przyjaznym zespole.