Oferta Pracy dla Konserwatora Aparatury Medycznej w Dziale Aparatury Medycznej w SPCSK

 PILNIE POSZUKIWANY KONSERWATOR APARATURY MEDYCZNEJ W DZIALE APARATURY MEDYCZNEJ

Opis stanowiska:

• Wykonywanie prac w zakresie napraw, konserwacji, okresowych przeglądów technicznych sprzętu i aparatury medycznej.

• Wykonywanie napraw, adaptacji i modernizacji elektrycznych instalacji niskoprądowych tj.: instalacje przyzywowe pacjenta, alarmowe, domofonowe.

• Prowadzenie ewidencji wykonywanych zleceń, rozchodu pobranych materiałów.

• Odpowiedzialność za powierzone wyposażenie, narzędzia i materiały.

• Przestrzeganie przepisów BHP i przeciwpożarowych.

• Wykonywanie prac i czynności nie wymienionych w zakresie obowiązków a zleconych przez Kierownika Działu Aparatury Medycznej.

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe zawodowe min. średnie techniczne.

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok. • Uprawnienia SEP do 1 kV i doświadczenie w pracy z prądem.

• Odpowiedzialność, uczciwość i rzetelność w działaniu.

• Poszukujemy osoby potrafiącej samodzielnie rozwiązywać problemy.

• Umiejętności techniczne w zakresie napraw i konserwacji, umiejętności związane z obsługą elektronarzędzi.

• Sumienność, uczciwość, punktualność, komunikatywność, rzetelność, dbałość o jakość wykonywanej pracy, dyspozycyjność.

• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

• Pracę w przyjaznym zespole.

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie na adres e-mail: jgajda@spcsk.pl

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.Dz. U.2016 r. poz. 992, z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie dla potrzeb niezbednych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego.".

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Dokumenty odrzucone zostaną zniszczone.