Oferta pracy na stanowisko fizjoterapeuty w Pracowni Rehabilitacji Kardiologicznej

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zatrudni fizjoterapeutę

Zakres obowiązków:

-prowadzenie zajęć z zakresu fizjoterapii w programie kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej

-uczestnictwo w procesie kwalifikacji i ewaluacji programu kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej

-interwencje edukacyjne w zakresie promocji zdrowia i aktywności fizycznej

-prowadzenie dokumentacji medycznej przeprowadzonych procedur

Wymagania:

-wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii

-znajomość języka angielskiego

-mile widziane doświadczenie w zakresdie ambulatoryjnej rehabilitacji

-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-umowę o pracę na cały etat

-pracę w miłej atmosferze interdyscyplinarnego zespołu medycznego

-możliwość rozwoju zawodowego

CV należy składać w sekretariacie Kliniki Kardiologii (ul. Banacha 1a, blok D, 1 piętro)

Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel. 22 599-11-03