Oferta pracy na stanowisko technika elektroradiologii w Pracowni Nieinwazyjnej Diagnostyki Elektrokardiograficznej

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zatrudni technika elektroradiologii

Zakres obowiązków:

- prowadzenie elektrokardiograficznych testów wysiłkowych, badań ergospirometrycznych i obciążeniowych badań echokardiograficznych

- zakładanie rejestratorów do badań Holter EKG, ABPM oraz telemonitoringu EKG

- wykonywanie badań EKG

-prowadzenie dokumentacji medycznej przeprowadzonych procedur

Wymagania:

-wykształcenie w zakresie elektroradiologii (technik elektroradiologii, licencjat lub mgr w zakresie elektroradiologii)

-znajomość języka angielskiego

-mile widziane doświadczenie w zakresie wykonywania testów wysiłkowych i badań Holter EKG

-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-umowę o pracę na cały etat

-pracę w miłej atmosferze interdyscyplinarnego zespołu medycznego

-możliwość rozwoju zawodowego

CV należy składać w sekretariacie Kliniki Kardiologii (ul. Banacha 1a, blok D, 1 piętro)

Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel. 22 599-11-03